Сторінка класного керівника

Як розповісти дітям про коронавірус? (01.04)



          7 квітня - Всесвітній день здоров'я 



7 квітня міжнародне співтовариство відзначає Всесвітній день здоров'я. Це свято було засновано на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров'я. Вперше святкування відбулося в 1950 році. Уже тоді глобальною ідеєю заходу була пропаганда здорового способу життя і боротьба з поширенням різних захворювань. Щороку для офіційних заходів, присвячених дню здоров'я, вибирається окрема тема: активність життя, вплив клімату на здоров'я людини, медична допомога людям, постраждалим в результаті надзвичайних ситуацій і т.д.
Всесвітній день здоров'я також акцентує увагу на медичних проблемах, які стають предметом обговорення лікарів усього світу.


Всеукраїнська онлайн школа (08.04)

Скажи булінгу «Ні!»: ігри та вправи для розвитку емоційного інтелекту (15.04)

Правила поведінки дітей в соціальних мережах під час карантину. (22.04)



      22 квітня Всесвітній день Матері - Землі




Матінка-Земля. Цей вираз ми не рідко чуємо в нашому повсякденному житті і використовуємо його в нашому спілкуванні. Що воно означає і що ми в нього вкладаємо?  Земля - наша годувальниця, наш спільний дім, в якому створені Богом для нас абсолютно унікальні умови, що дозволяють нам не тільки виживати, але й насолоджуватися життям у всій її красі і різноманітності. Вона віддає нам себе цілком. Беззаперечно дарує свою любов. Незважаючи навіть деколи на абсолютно блюзнірське ставлення з нашого боку. Як любляча мати, вона живить, одягає і виховує своїх нетямущих дітей. А чим ми їй віддячуємо? Пам’ятайте: що людина посіє - те й пожне. Не будемо про це забувати!





Тридцять чотири роки минає від тієї весняної ночі, коли відбулася страшна аварія на Чорнобильській атомній електростанції: «мирний атом» за лічені секунди здолав державні кордони, спричинив національну трагедію, наслідки якої ми відчуваємо й досі. Чорнобильська трагедія опалила долі мільйонів громадян, породила велику кількість проблем, що з плином часу змінюються, трансформуються, але не зникають.
Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох людей. Ризикуючи життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації. Тому сьогодні складаємо шану мужнім людям, які у трагічний час Чорнобильської катастрофи приборкували ядерну стихію, захищаючи українську землю та увесь світ від смертельної небезпеки. Окрім того, із глибоким сумом схиляємо голови перед світлою пам’яттю героїв, що пожертвували собою заради нас і наших нащадків.



Коронавірус: про що варто знати кожному (29.04)

Про завершення 2019-2020 навчального року та підсумкове оцінювання учнів (05.05)





        8 та 9 травня Україна відзначає День пам'яті та  примирення та День перемоги.


   “1939–1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо”.
Ми пам’ятаємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями Об’єднані Нації. Не забуваємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука того, що в майбутньому подібна трагедія не повториться.


10 травня - День матері
НЕ ЗАБУДЬ ПОДЯКУВАТИ ЛЮДИНІ, ЯКА ПОДАРУВАЛА ТОБІ ЖИТТЯ!


Безумовно, День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.
Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково - від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.
В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

16 травня - День Європи в Україні

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях: свободи, демократії, поваги до прав людини, верховенства права, та враховує інтереси всіх учасників.
Основна ідея загальноєвропейського Дня – кожний мешканець континенту, незалежно від своєї національної належності і громадянства, має відчути себе вільним у “Європейському домі”, прагнути жити в мирі і добросусідстві.

17 травня - День пам'яті жертв політичних репресій



День пам’яті жертв політичних репресій відзначається згідно з Указом Президента від 21 травня 2007 року, щорічно у третю неділю травня, з метою належного вшанування пам’яті жертв політичних репресій, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України. Кількість жертв політичних репресій в Україні неможливо підрахуватице неймовірні цифри. Терор і репресії вразили майже всі верстви українського населення: науковців, політиків, військових, священників, представників культури, селянство. Особливо тяжкою і болісною спадщиною минулого стали масові репресії, які чинилися сталінським режимом та його прибічниками в Україні у 1930-х роках. Приміром, в Україні в 1937-1938 роках було засуджено 198 918 осіб, з яких близько двох третин – до розстрілу. Решту було відправлено до в'язниць та таборів.



18 травня 1944 року розпочався процес депортації. 230 тис. людей, серед них все етнічне кримськотатарське населення, яке на той момент складало п'яту частину мешканців  Кримського півострову,  було депортовано.
Протягом всього цього часу кримські татари зазнали широкомасштабних репресій з боку радянського режиму. Це стало причиною масових смертей кримських татар, основну частину яких складали люди похилого віку, жінки та діти. Лише в перші роки заслання кримськотатарський народ втратив 46,2% своєї чисельності.

21 травня - День вишиванки


У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка - своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами, символами та знаками. День вишиванки - поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Воно відзначається в третій четвер травня. У 2020 році                   День вишиванки припадає на 21 травня.




29.05 
Завершення навчального року. Година спілкування " Правила поведінки під час літніх канікул".

Шановні батьки.
Звертаємось до Вас з проханням: не залишайте дітей без нагляду, дбайте про власну безпеку своїх дітей! Навчайте своїх дітей навичкам культури поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, на вулицях і дорогах, під час відпочинку на воді, у лісі, у горах; газовими та електроприладами, різного виду небезпечними речовинами та предметами. Не відпускайте самих дітей у незнайомі місця, в далекі походи. Дитина не  повинна проводити вільний час у напівзруйнованих будівлях. Слідкуйте, щоб Ваша дитина не курила, не вживала спиртних напоїв, наркотиків. О 22.00 дитина повинна бути вдома.
Пам’ятайте: безпека Ваших дітей залежить тільки від Вас самих.
Сподіваємось, що тільки у співпраці ми зможемо спільними зусиллями вирішити основну проблему людства – збереження найціннішого скарбу – життя!

                                                      

                                              Класний керівник: Титаренко Г.Г.
                                                                        Інструктаж
                                    про правила поведінки під час літніх канікул
                                                                 учнів 10 - Б класу
1.Дотримуйтесь правил дорожнього руху.
2.Дотримуйтесь правил поведінки в громадських місцях.
3.Дотримуйтесь правил протипожежної безпеки, користування електроприладами та газоприладами, вибухонебезпечними речовинами, предметами.
4.Дотримуйтесь правил поведінки біля води, на вулицях і дорогах.
5.Ви не повинні самі ходити в незнайомі місця, далеко подорожувати, проводити вільний час в напівзруйнованих будівлях.
6. Не паліть.
7. Не вживайте алкоголю чи наркотичних речовин.
8.Після 22 години повинні бути вдома.



2020-2021 навчальний рік



1 коментар:

  1. Пропонуємо вам тематичну підбірку літератури в сфері ваших професійних зацікавлень: До дня пам’яті Чорнобильської катастрофи https://library.bdpu.org.ua/informatsiyno-navchal%ca%b9na-diyal%ca%b9nist%ca%b9/literaturnyy-hid/to-the-day-of-remembrance-of-the-chernobyl-disaster/

    ВідповістиВидалити